Satisfyer

Satisfyer

Či už pri masturbácii, alebo aj počas vzájomných párových hier, Satisfyeri patria medzi obľúbené erotické hračky pre ženy aj pre mužov. Vynikajú zaujímavým a netradičným dizajnom, no to najpodstatnejšie sa skrýva vo vnútri. Prečo siahnuť práve po tejto pomôcke a čím sa odlišuje od bežných vibrátorov? Poradíme vám, ako si vybrať.

Čo je Satisfyer, ako funguje a aké má výhody

Satisfyeri sú aj u nás čoraz populárnejšie a to jednak pre inovatívne využitie moderných technológií, ale aj pre výsledný pocit z dráždenia a stimulácie. Primárne sú určené pre ženy, nakoľko ich cieľom je zvýšiť vzrušenie dráždením vagíny a klitorisu.

Niektoré Satisfyeri sú určené iba na klitoris, no v ponuke sú aj modely, ktoré možno použiť na súčasnú stimuláciu bodu G a klitorisu. Ak ide o stimulátory pre mužov, tie môžu mať formu erekčných krúžkov aj špeciálnych masturbátorov s vymeniteľným vnútrom, ktoré imitujú vagínu alebo orálny sex pomocou podtlaku, vibrácií a pulzovania.

Pokiaľ ide o výhody Satisfyeru, k najlepším patria:

  • dizajnové prevedenie s dôrazom na ergonómiu, príjemné používanie vo vnútri vagíny, na klitorise alebo na penise a dizajn, ktorý nikdy nezavadzia
  • kvalitné materiálové prevedenie, Satisfyeri sú z medicínskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný, na dotyk je jemný a veľmi flexibilný
  • veľmi dobré funkčné vybavenie, či už ide o dlhú výdrž na jedno nabitie, rýchle nabíjanie iba do 2 hodín, vodotesnosť či diaľkové ovládanie
  • jednoznačnou prednosťou je spôsob stimulácie, najmä ak ide o rôzne programy a typy vibrácie, pulzovania, tlaku, sania a ďalších mechanizmov

Veľmi dôležitou prednosťou Satisfyerov je, že okrem klasickej vibrácie dokážu zvyšovať vzrušenie a dráždenie aj tlakovými impulzmi alebo špeciálnou masážou erotogénnej zóny, na ktorú sú zamerané. Použiť ich možno aj vo vode, pričom nabíjanie trvá spravidla 2 hodiny a doba používania je okolo 1 hodiny, aj podľa intenzity stimulácie.

Najčastejšie typy a funkcie Satisfyerov

Erotické pomôcky

Značka Satisfyer ponúka niekoľko druhov vibračných a stimulačných zariadení. Niektoré sú určené pre mužov, iné zas pre ženy, pričom spôsob ich fungovania môže byť značne odlišný. Najviac sa odlišujú spôsobom stimulácie a miestom, na ktoré cielia.

Tu sú 4 najčastejšie typy podľa spôsobu stimulácie:

Stimulátor na klitoris: Najčastejším typom Satisfyeru je stimulátor klitorisu. Tomu je prispôsobený aj tvar pomôcky, ktorá má na konci špeciálny dráždiť určený práve na pulzovanie, tlak a sanie klitorisu. Ten tak môžete masírovať, dráždiť a dosiahnuť orgazmus kdekoľvek a kedykoľvek. Pomôcka ponúka niekoľko programov.

Stimulátor na bod G: Zaoblený tvar, špeciálny výstupok na klitoris, no najmä zameranie na stimuláciu vagíny a bodu G, tento typ Satisfyeru si získava čoraz väčšiu popularitu. Hračka je tiež vyrobená z medicínskeho silikónu, má 2 výkonné motory, je ohybná, ponúka 10 módov stimulácie a vibrácie a je možné jej ovládanie spárovať s telefónom.

Vibračný krúžok: Pre mužov má značka v ponuke aj špeciálny vibračný krúžok z jemného silikónu. Jeho ovládanie môže byť aj cez smartfón, video chat alebo na diaľku cez internet, muž tak môže zveriť svoju rozkoš do rúk partnera či partnerky. Krúžok má funkciu vibrácie, je vodeodolný, z jemného materiálu a má niekoľko programov stimulácie.

Masturbátor na penis: Posledným typom je pánsky masturbátor. Ide o Satisfyer „do ruky“, ktorý stačí nasadiť na penis a zapnúť. Efekt podtlaku, sania, tesnosti, vibrácie a pulzov spôsobí doslova explozívny orgazmus. Vnútro je vyrobené z jemného materiálu Cyberskin, ktorý svojou hebkosťou a štruktúrou verne pripomína ľudskú kožu.

Satisfyer pre pár na spoločné hry

Špeciálnou kategóriou tejto jedinečnej značky erotických pomôcok je Satisfyer pre pár. Ide o vylepšený vibrátor s dvojitým motorčekom a dizajnom, vďaka ktorému príde k uspokojeniu oboch partnerov súčasne. Tento vibrátor sa zavádza do vagíny a jednak stimuluje klitoris u ženy, ale počas penetrácie stimuluje aj prenikajúci mužský penis.

Jeden motorček stimuluje už spomínaný klitoris, úlohou toho druhého je zvýšiť vzrušenie a dráždenie tak u muža, ako aj u ženy. Zaujímavosťou je, že vibrátor je vybavený diaľkovým ovládaním a tak možno intenzitu či spôsob vibrácie rýchlo meniť.

Ešte dôležitejšie je pohodlie. Na rozdiel od neznačkových hračiek určených pre páry sú Satisfyeri na dotyk jemné, hebké a ergonomicky tvarované. Bez problémov ich možno vložiť do vagíny, sú z medicínskeho silikónu, sú tiež dostatočne pružné a ľahké, takže nepôsobia ako cudzí alebo nežiaduci element, skôr naopak a to je ich výhoda!

Ako a kde najlepšie kúpiť Satisfyer?

Kde nájsť najlepší výber Satisfyerov? Predsa na internete! Online sexshopy majú také možnosti, o akých sa klasickým kamenným obchodom ani nesníva, najmä pokiaľ ide o veľké množstvo skladových zásob, čo znamená možnosť okamžitej kúpy.

K ďalším zákazníckym výhodám sexshopov patria:

  • nielen dostatok zásob skladom, ale aj veľký výber rôznych typov a druhov tejto značky stimulátorov, vyberú si tak nielen ženy, ale aj muži
  • výhodnejšie ceny, ktoré vyplývajú z väčšieho obratu, internetové sexshopy pracujú s menšou maržou, pravidelné sú aj rôzne akcie a výpredaje
  • okrem finančných benefitov netreba zabúdať ani na tie nefinančné, najmä ak ide o pohodlie, rýchlosť a jednoduchosť výberu či objednávky
  • podobné je to s platením, na výber máte okrem dobierky a hotovosti aj platbu kartou cez internet, platbu PayPal alebo iné bezhotovostné formy

Pri nákupe cez internet máte možnosť z pohodlia domova pozrieť všetky parametre a vybrať si taký druh či model Satisfyeru, ktorý sa vám najviac páči a najviac vám vyhovuje. Cez mobil, notebook alebo tablet si môžete pozrieť jeho detailné funkcie a vlastnosti, prípadne pozrieť aj video recenzie, ktoré niektoré sexshopy robia pre svojich klientov.

satisfyer pre páry

Veľkým plusom je anonymita, diskrétnosť je zachovaná tak pri objednávke, ako aj v prípade doručenia. Balíček neobsahuje žiadne reklamy alebo identifikáciu sexshopu, takže ani kuriér a ani nikto z rodiny sa nedozvie, že ste pre seba či niekoho iného kúpili Satisfyer. Ak Vás zaujali erotické hračky a chceli by ste sa zamerať aj na iné typy určite navštívte aj náš ďalší článok TOP 5 erotických pomôcok a rozšírte si svoje obzory.

Satisfyer
Prejsť na začiatok