Výdrž v posteli – zlepšite si ju vďaka tabletkám na erekciu

Výdrž v posteli – zlepšite si ju vďaka tabletkám na erekciu

Sex je dôležitou súčasťou  života muža aj ženy. Preto vás to, milí páni, stavia do neľahkej úlohy. Nie je to len o tom, priviesť sexuálny styk do vášho vyvrcholenia – treba myslieť aj na partnerku. Vedeli ste totiž, že sex trvá v priemere 5 až 7 minút, čo väčšine žien nemôže ani fyziologicky stačiť, aby dosiahli vzrušenie či orgazmus? Preto by ste nemali hľadieť len na seba a svoje potreby – vašou úlohou je mať kvalitnú erekciu a sexuálnu výdrž v posteli a primeraný výkon tomu, aby ste dokázali maximálne uspokojiť nielen seba, ale aj vašu partnerku.

Ak si myslíte, že ste v tejto situácii jediní, ktorí musia niečo dobiehať, nie je to tak. Slabá výdrž v posteli je žiaľ častým problémom mnohých mužov a áno, trápi to tak mladších mužov ako tých starších. Väčšinou to býva kvôli zlej životospráve, ale aj kvôli nástupu civilizačných ochorení. Čoraz viac mladších mužov v strednom veku totiž trápi hlavne nedostatočná erekcia, nevyhovujúca ejakulácia a slabá výdrž a sexuálna kondícia v posteli. To však nie je žiadnou hanbou a zlepšiť slabú výdrž v posteli nemusí byť neriešiteľný problém. Ak zlepšíte svoju výdrž v posteli, odzrkadlí sa to nielen na kvalite vášho milostného života, ale aj spoločného partnerského.

Čo je výdrž v posteli?

Začnime teda pekne po poriadku. Výdrž v posteli je vlastne doba, ktorú chlap dokáže vydržať v stave úplnej erekcie a to bez dosiahnutia vyvrcholenia – bez ejakulácie. Úzko s kondíciou v posteli súvisí aj celková fyzická výdrž a kondícia muža – ak ste v dobrej fyzickej (ale aj psychickej) kondícii, má to pozitívny vplyv na vašu čas, ktorý vydržíte počas sexu. Výdrž v posteli zahŕňa v prvom rade kvalitné prekrvenie penisu, na čo nadväzuje erekcia (tá by mala byť pevná, tvrdá a dlhodobá). Sexuálna výdrž je závislá od libida a vzrušenia, ktoré priamo vplývajú na erekciu a teda na to, aby k nej nedošlo príliš skoro.

Pokiaľ je vaša výdrž v posteli slabá, je to nielen ochudobnenie pre vašu partnerku, ale aj pre vás samotného. Muž síce dokáže dosiahnuť orgazmus rýchlo, no to ho zároveň ukráca o čas, ako si sex a vzrušenie dostatočne vychutnať. Tým pádom sa oberá o emocionálny zážitok, nakoľko vzrušenie a sexuálna stimulácia v mozgu uvoľňujú endorfíny – hormóny šťastia.

Najčastejšie problémy so slabou výdržou

Krátka erekcia – Je to stav, kedy penis počas súlože už po niekoľkých minútach ochabne a erekcia mizne aj napriek sexuálnej stimulácii – je to jeden z najčastejších problémov slabej výdrže u muža v posteli.

Slabá erekcia a stoporenie – Nedostatočná a slabá erekcia, ktorá obvykle nevydrží ani do konca sexuálneho styku (optimálna erekcia umožňuje bezproblémové vniknutie penisu do pošvy a dokáže sa udržať až do vyvrcholenia).

Erektilná dysfunkcia  Toto už je vážnejší stav, ktorý sa musí konzultovať s odborným lekárom.

Predčasná ejakulácia – Stav, kedy muž vyvrcholí príliš rýchlo, priemer trvania pohlavného styku do ejakulácie je 7 minút, opakované a pravidelné vyvrcholenie do 1 minúty je už vážna diagnóza, ktorú treba riešiť s lekárom.

Znížená fyzická kondícia a vitalita – Nezdravý životný štýl sa podpisuje aj na kvalite intímneho života.

Príčiny slabej sexuálnej výdrže u muža

Na slabú výdrž v posteli vplýva hneď niekoľko faktorov. Väčšina z nich sa však našťastie dá riešiť aj domácimi opatreniami, s patologickými a chronickými stavmi je to už podstatne ťažšie. Aké sú teda najčastejšie príčinu slabej sexuálnej výdrže muža?

Vek muža – nedostatočná sexuálna kondícia kvôli nekvalitnej erekcii sa môže prejaviť tak u starších ako aj u mladších mužov. Čím menej sexuálnych skúseností muž má, tým skôr v posteli vyvrcholí a tým menšia je jeho výdrž. To isté platí aj v prípade, ak by ste pravidelne masturbovali. Častejšia masturbácia môže mierne znížiť nahromadenú sexuálnu energiu, ale skúsenosti s pohlavným stykom nenahradí. Čo sa starších mužov týka, za zníženým libidom môže stáť vyššie riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Nedostatočné prekrvenie penisu – tento problém s erekciou spočíva v nedostatočnom prísune krvi do ciev penisu. K takémuto stavu totiž najčastejšie dochádza kvôli nadváhe až obezite v dôsledku zlého stravovania a nedostatku aktívneho pohybu, často s diagnózami ako vysoký cholesterol či cukrovka.

Nedostatok testosterónu – môže tiež stáť za slabou výdržou. Nedostatok mužského pohlavného hormónu tiež znemožňuje normálny priebeh sexu. Nízka hladina testosterónu trápi najmä starších mužov, pri ktorých je jeho zníženie v podstate prirodzený jav. Pri mladších mužoch môže nedostatok testosterónu spôsobiť nejaké ochorenie či poškodenie a zápal semenníkov.

Psychologické príčiny – nervozita a stres stoja v súčasnosti snáď najviac za nedostatočným fungovaním všetkých mužských sexuálnych funkcií. Ich dôsledkom sú rýchle vyvrcholenie, krátka a slabá erekcia či znížené libido – a ak sa k tomu pridá aj zvýšená úzkosť a nadmerná únava a depresie, je to ešte horšie.

Ako zlepšiť a podporiť výdrž v posteli?

Ako zlepšiť a podporiť výdrž v posteli?Ako teda zvýšiť výdrž v posteli tak, aby to bolo čo najefektívnejšie a najprirodzenejšie? Ak chcete reálne zvýšiť svoju sexuálnu výdrž, v prvom rade musíte prísť na koreň vašich problémov. Ak sú vážnejšieho zdravotného charakteru, neváhajte a navštívte lekára. Ak sa jedná o dočasné príčiny, tie sa dajú zvrátiť aj vlastným pričinením – tiež ich však netreba odkladať. Ako teda zlepšiť silu, vytrvalosť či techniku v posteli?

Zmena životného štýlu – Výdrž v posteli a sexuálna kondícia sa dá ľahko a rýchlo posilniť jednoduchými zmenami v životospráve (odstrániť, potlačiť zlé návyky ako fajčenie či alkohol). Čo sa stravy týka, doprajte si viac potravín s obsahom zinku, horčíka, aminokyselín či antioxidantov, klaďte dôraz na ľahšie jedlá, ryby, zeleninu a ovocie. K zdravšiemu jedálničku musíte adekvátne zvýšiť pohyb, telesnú aktivitu, dopriať si viac spánku a relaxovať, nech sa organizmus zregeneruje (to však ale neznamená, že budete odpočívať na gauči s čipsami v ruke). Beh a cvičenie tiež pomáha na zvýšenie libida, ale aj na normalizáciu činnosti kardiovaskulárneho systému. Výdrž v posteli môžete pozitívne ovplyvniť aj rôznymi cvičeniami či metódami (Kegelove cviky na posilnenie panvového dna, metóda Master-Johnson a pod.).

Častejší sex či tabletky na erekciu – hovorí sa, že tréning robí majstra, tak prečo to nevyskúšať? Ak máte problém s príliš rýchlou ejakuláciou, vyskúšajte prerušovaný pohlavný styk. Ak chcete vyriešiť svoj problém čo najrýchlejšie, môžete tiež vyskúšať znecitlivujúce a anestetické gély na penis, prípadne kondómy s takýmto účinkom. Na predĺženie erekcie môžete tiež využiť prírodné stimulanty ako Tribulus Terrestris či Maca a Saw Palmetto v podobe tabletiek (Stoporex), ktoré pomáhajú lepšie a dlhšie udržať erekciu a oddialiť predčasnú ejakuláciu. Kúpiť si ich môžete TU.

Podporné prípravky – tabletky s prírodným zložením vám so slabou výdržou a sexuálnou kondíciou pomôžu vďaka svojmu kvalitnému zloženiu (extrakty zo spomínaných rastlín, aminokyseliny, minerály, zinok, vitamíny) a ďalšími látkami, ktoré dokážu prispieť k lepšiemu prekrveniu celej pohlavnej sústavy – zlepšia tak kvalitu erekciu, posilnia libido a naštartujú váš sexuálny apetít. Niektoré tiež pomôžu udržať normálnu hladinu testosterónu v tele, podporia zdravú ejakuláciu a pozitívne prispievajú k normálnej funkcii prostaty a podporujú plodnosť. Netreba zabúdať ani na erotické pomôcky, ktoré Vám pomôžu taktiež vytrénovať výdrž ako napr. umelé vagíny.

Ďalšou ich výhodou je to, že nie sú na lekársky predpis, kúpite ich jednoducho a bez rizika priamo u výrobcu, majú 100% prírodné zloženie, neobsahujú žiadne synteticky vyrobené látky, takže sa nemusíte obávať žiadnych negatívnych účinkov. V ich zložení nájdete mnohé afrodiziaká a látky, ktoré majú nepochybné účinky na libido, erekciu a potenciu všeobecne.

Aby užívanie takýchto tabletiek prinieslo želané výsledky, mali by ste sa riadiť niektorými pravidlami aj vo vašej životospráve. Výživové doplnky na erekciu vo forme tabletiek môžete pokojne užívať aj dlhodobejšie a uvidíte, že želané výsledky sa dostavia takmer už čoskoro.

Výdrž v posteli – zlepšite si ju vďaka tabletkám na erekciu
Prejsť na začiatok